وضعیت کسب و کار در گرجستانجهت کار در گرجستان به گرجستان سفر نکنید. تجارت و سرمایه گذاری در گرجستان در وضعیت مطلوبی قرار دارد

وضعیت کسب و کار در گرجستان و سرمایه گذاری در گرجستان به چه صورت است؟

پیشنهاد می کنیم جهت کار کردن و یا پیدا کردن کار به گرجستان مهاجرت نکنید.زیرا مطمئنا با مشکل روبرو خواهید شد.ولی در صورتی که شما می خواهید صاحب تجارت و کسب و کاری در گرجستان باشید مسئله کلا فرق می کند.سطح دستمزدهای پایین در گرجستان کاملا به نفع قشر سرمایه گذار و صاحبان تجارت و کسب و کار هر چند کوچک و موقتی در گرجستان است,گرجستان از نظر تجارت و سرمایه گذاری در وضعیت مطلوبی قرار دارد.جهت اطلاع از اینکه چه تجارتهایی بازده مناسب و معقولی در گرجستان دارد با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

وضعیت پرداخت حقوق ماهانه در گرجستان چگونه است؟

وضعیت حقوق ماهیانه در گرجستان تعریفی ندارد و دستمزدها بسیار پایین است. بعنوان مثال متوسط دستمزد ماهیانه در گرجستان حدود 500 تا 600 لاری در ماه است در صورتی که این سقف از دستمزد با هزینه اجاره منزل در تفلیس یا شهرهای بزرگ دیگر مثل کوتائیسی یا باتومی و هزینه خورد و خوراک تناسب ندارد.البته در صورتی که فرد تسلط کافی به یکی از سه زبان : گرجی ، روسی یا انگلیسی را داشته باشد ممکن است در شرکتی صاحب نام حقوق مناسبی داشته باشد ولی این مورد بسیار نادر است.

0.00
تعداد بازدید : 10992
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۰
منبع :