اقامت موقت گرجستاناز شرایط عمومی اقامت موقت گرجستان نداشتن سوء سابقه در پلیس بین الملل (ابنترپل) و داشتن پاسپورت دارای مدت زمان بیش از شش ماه است.مهمترین مزیت داشتن اقامت موقت گرجستان اخذ اقامت دائم گرجستان و پاسپورت گرجی است.از شرایط خصوصی اقامت موقت گرجستان می توان اشاره کرد به ثبت شرکت در گرجستان و انجام یک سرمایه گذاری در گرجستان است

اقامت موقت گرجستان

مهاجرت تصمیمی بسیار مهم و نقطه عطفی سرنوشت ساز، در زندگی شما، همسر، فرزندان و نسلهای آینده شماست. همچنین با نگاهی دقیقتر به روند مهاجرت درخواهید یافت كه جریان مهاجرت پروسه ای طولانی، فنی پیچیده و سخت بوده كه كوچكترین اشتباه در بهترین حالت می تواند روند مهاجرت را تا مدتها و حتی سالها با تاخیر توام سازد و یا ناخواسته پرونده مهاجرت را به كلی ملغی و كنسل نماید. ضمنا تمامی متقاضیان باید با قواعدی که توسط قانون مهاجرت كشور هدف ارائه شده است تطبیق داده شوند و تنها جهت متقاضیان واجد شرایط برای اقامت، ویزا صادر میگردد.
درضمن چنانچه کارپرداز و یا وكیل شما بتوانند روند و جریان حقوقی مهاجرت را نسبت به شرایط معمول مهاجرت، سریع تراز یك فرد معمولی انجام دهند، با احتساب زمان و سایر هزینه های جاری و همچنین یك محاسبه ساده درخواهید یافت كه حتی به لحاظ مالی اقدام كردن از طریق مشاوران خبره كاملا مقرون به صرفه و منطقی خواهد بود.
اگر علاقمند باشید میتوانید با پرداخت هزینه ای معقولانه جهت اخذ اقامت گرجستان اقدام کنید .
تجربه همکاری با موسسات و بررسی پرونده های مختلف مهاجرتی و بازبینی مکرر و روزافزون وبسایتهای رسمی و غیر رسمی بنده را برآن داشت تا با خلق بستری مناسب، کم هزینه، قانونمند و آگاهانه شما متقاضی محترم را در راستای رسیدن به اهداف مورد نظرتان برای مهاجرت متمدنانه به کشوری که امکان آن را دارید، یاری دهم و طبق پندارها و باورهای شخصی میدانم و ایمان دارم كه خداوند نیز یاریگر كسانی خواهد بود كه با هدف كسب تجربه، مهارت و توانائی بیشتر و با نیت خیر تصمیم به مهاجرت میگیرند.
برای من جای بسی توفیق و سعادت خواهد بود اگر بتوانم با داشتن كوله باری تجربه و بهره مندی از دوستانی سالم، توانمند و متخصص، همچون مشعلی فروزان راهنمای سالم و صادقی برای شما در این مسیر باشم و میدانم، باور دارم و مدعی هستم كه شما عزیزان همواره الگوی شایسته ای به عنوان یک ایرانی برای جهانیان و پرچم دار این مرزوبوم پرگهر درسطوح مختلف علمی، هنری، ورزشی و یا رسیدن به مراتب عالی اقتصادی و تجاری و ... خواهید بود كه در این راستا من نیز با افتخار از عملكردم، با دلی مالامال ازامید پشتیبان و دوشادوش شما در حد استطاعت خواهم بود.

شرایط اقامت موقت گرجستان:

هر فرد جهت نیل به این هدف اقامت موقت گرجستان باید حتما دارای یک سری شرایط عمومی و خصوصی باشد که شرایط عمومی اقامت موقت گرجستان شامل نداشتن سوءسابقه در پلیس بین الملل (ابنترپل) و داشتن پاسپورت دارای مدت زمان بیش از شش ماه بوده و شرایط خصوصی اقامت موقت گرجستان هم شامل ثبت شرکت در گرجستان و داشتن پلان بیزینسی و استطاعت مالی در حد سرمایه گذاری در گرجستان میباشد.

مزایای اقامت موقت گرجستان:

اقامت موقت گرجستان دارای مزایای متعدد میباشد که مهمترین آنها اخذ اقامت دائم و پاسپورت گرجی است.از دیگر مزایای اقامت موقت گرجستان میتوان به عدم پرداخت مالیات خروج از کشور در مسافرتهای خارجی و همچنین حمل ماشین از کشورهای خارجی به کشور عزیزمان ایران و در داخل کشور گرجستان نیز به کلیه حقوقی که به یک گرجی تعلق میگیرد از جمله افتتاح حساب بانکی و اخذ وام و .... اشاره کرد.

سایر مطالب مرتبط با اقامت موقت گرجستان

0.00
تعداد بازدید : 1492
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۰
منبع :