کارت اقامت گرجستانبرای دریافت کارت اقامت گرجستان ابتدا می بایست که شرکت خود را راه اندازی کنیم. کارت اقامت گرجستان برای افرادی که قصد اخذ اقامت دائم گرجستان را دارند واجب است.با داشتن کارت اقامت گرجستان می توان وام های کلان با سود پایین گرفت. سرمایه گذاری در گرجستان

اخذ کارت اقامت گرجستان:

شما باید در ابتدا شرکت خود را راه اندازی کرده و سپس برای کارت اقامت گرجستان اقدام نمائید درغیر اینصورت جواب اقدام شما از سوی اداره مهاجرت رد می شود .توجه داشته باشید که هرگونه وعده گرفتن کارت اقامت گرجستان  با صرف هزینه بیشتر و یا تضمین های دروغین در این خصوص کاملا امری واهی و بی پایه و اساس است. سرمایه گذاری در گرجستان را می توان از طریق ثبت شرکت انجام داد.

توصیه در رابطه با اخذ کارت اقامت گرجستان

متقاضیان توجه داشته باشند طبق آخرین دستور العمل از سوی اداره مهاجرت و رجیستر گرجستان فقط افرادی قادر به دریافت کارت اقامت گرجستان هستند که در گرجستان بصورت صد در صد قانونی مشغول بکار باشند در غیر اینصورت حتی کسانی که قبلا کارت اقامت گرجستان دریافت نموده اند نیز کارت اقامت گرجستان این افراد باطل و از کشور گرجستان اخراج می گردند.

تفاوتی که بین کارت اقامت گرجستان (آی دی کارت) و ویزا  وجود دارد به چه صورت است؟

افرادی که قصد اخذ اقامت گرجستان (دائم ) بعد از پنج سال را دارند حتما باید در این پنج سال دارای کارت اقامت گرجستان (آی دی کارت) بوده باشند وهیچگونه سابقه ای مبنی بر اقامت موقت آنان نبوده و ویزا صرفا اجازه حضور درآن کشور بدون خروج بمدت یکسال میباشد

از مزایای داشتن کارت اقامت گرجستان (آی دی کارت) می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • در صورت خرید اتومبیل، با داشتن کارت اقامت گرجستان ( آی دی کارت) ،قادر خواهید بود تا ماشین خود را به ایران ببرید در غیر اینصورت مرزبانان ایران اجازه ورود ماشین شما به خاک ایران را نخواهند داد.زیرا خرید اتومبیل در کشور گرجستان نیاز به اقامت شهروندی شما دارد تا اجازه ورود اتومبیل شما نیز به کشور ایران امکان پذیر باشد.
  • با داشتن کارت اقامت گرجستان ( آی دی کارت) قادر خواهید بود وامهای کلان و بلند مدت با سود بسیار پایین سالانه و بدون ضامن بانکی دریافت کنید و از آن، جهت خرید خانه و اتومبیل شخصی استفاده کنید.
  • با داشتن کارت اقامت گرجستان ( آی دی کارت) در هنگام خروج از کشور با ارائه کارت اقامت گرجستان ( آی دی کارت) از پرداخت عوارض خروجی معاف خواهید بود .

لینک های مرتبط با کارت اقامت گرجستان

0.00
تعداد بازدید : 3650
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱/۲۰
منبع :